• androidiosphone
  • 07/12/2022
  • 346 Views

Android Auto vám pomôže odhaliť poškodený USB kábel

Služba Android Auto sa v posledných rokoch stala mainstreamovou aplikáciou, ktorú využívajú milióny šoférov naprieč celým svetom. Výnimkou nie je ani Slovensko, kde je rovnako veľmi populárnou. Ide o službu, ktorá dokáže obrazovku vo vašom aute zmeniť na multimediálne centrum s chytrými funkciami, ktoré je svojim rozhraním prispôsobené pre ovládanie počas šoférovania.

Samozrejme, služba ponúka prístup aj k rôznym populárnym aplikáciám, ako sú napríklad Google Mapy, Waze, Telefón, Spotify a podobne.

Android Auto dostáva zaujímavú funkciu

Najnovšie sa do pozornosti dostáva nová funkcia, ktorá zavítala do verzie Android Auto 7.5.121104, upozorňuje Mishaal Rahman prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Android Auto vám pomôže odhaliť poškodený USB kábel

Ako môžete nižšie čítať, tak nová verzia aplikácia dostáva funkciu, prostredníctvom ktorej je možné diagnostikovať, či USB kábel, ktorý používate, nie je poškodený.

„Problémy so systémom Android Auto často spôsobujú zlé káble USB, takže v najnovšej verzii aplikácie Android Auto (7.5.121104) Google pridáva nástroj USB Startup Diagnostics.“ píše Rahman v statuse nižšie.

Bad USB cables are frequently behind Android Auto issues, so in the latest version of the Android Auto app (7.5.121104), Google's adding a USB Startup Diagnostics tool. https://t.co/biu7BNMeoe pic.twitter.com/lEJNTTWfU4

— Mishaal Rahman (@MishaalRahman) March 16, 2022

Pre tých, ktorí nevedia, tak služba Android Auto je kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré majú Android 6.0 alebo novšiu verziu OS. Samozrejme, službu musí podporovať aj váš automobil. Rovnako treba povedať, že aplikáciu je možné používať aj s autami, ktoré nedisponujú obrazovkou. V tomto prípade sa aplikácia však prepne do režimu jazdy Asistenta Google.

Mimochodom, aby ste mohli využívať vaše zariadenie a službu Android Auto vo vašom aute, tak by ste mali disponovať káblom so štandardom USB-IF.

Download Premium WordPress Themes FreeDownload Nulled WordPress ThemesFree Download WordPress ThemesDownload Premium WordPress Themes Freedownload udemy paid course for free